Druga wygrana Rakowa

mielec - rakow

Piłkarze Rakowa wygrali w minioną sobotę (14.03) w Puławach z Wisłą drugie spotkanie tej wiosny i do miejsca dającego awans tracą już tylko pięć punktów. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, iż podopieczni Radosława Mroczkowskiego od 27. minuty musieli sobie radzić bez Adriana Pluty, który opuścił boisko po drugiej żółtej kartce. Jedyną bramkę meczu, w 77. minucie zdobył Wojciech Reiman, który celnym strzałem wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego Petera Hofericy.

Po drugiej wiosennej wygranej, częstochowianie zajmują już siódme miejsce w drugoligowej tabeli. Prawdziwa weryfikacja ich możliwości nastąpi jednak dopiero w sobotę (21.03, godz. 15.00), kiedy to na Limanowskiego przyjedzie lider – MKS Kluczbork. Najbliżsi rywale czerwono-niebieskich w minionej kolejce sensacyjnie przegrali u siebie 0:4 z ostatnią Limanovią Limanowa.

Wisła Puławy -Raków Częstochowa 0:1 (0:0)

0-1 W. Reiman ’77