Mali tancerze, duże sukcesy

archiwum J.Jurczyk

W minioną niedzielę, 5 czerwca,  zespoły taneczne z radomszczańskiej Akademii Tańca i Sportu „Mass-Team” po raz kolejny rywalizowały z zespołami z całego kraju o miejsca na podium. Tym razem w Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej zawalczyły o „Złotego Piotrka”.

Grupa taneczna Crazy Kids zajęła I miejsce w kategorii dzieci do lat 8, natomiast zespół Super Pszczółki oraz Smyki otrzymały wyróżnienia. II miejsce zdobył zespół taneczny Turbo Groszki, który zaprezentował układ „Opóźniony lot” w kategorii miniatura, inscenizacja, widowisko taneczne  9-13 lat.

Jednak to nie jedyne sukcesy zespołów… Zaledwie dwa tygodnie temu w Opocznie grupy „Mass-Teamu” trzykrotnie stanęły na podium. Grupa Bączków wywalczyła srebro w kategorii dzieci najmłodsze, Debeściaki zdobyły III miejsce w kategorii dzieci średnie, natomiast Turbo Groszki stanęły na najwyższym miejscu na podium, przywożąc do Radomska złote medale w kategorii junior. Z kolei w kwietniu na XI Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Suchedniów 2016, radomszczańskie formacje wywalczyły dwa czołowe miejsca. W kategorii widowisko taneczne do lat 10 grupa Crazy Kids zajęła II miejsce, natomiast w  kategorii 11-13 lat I miejsce zajęły Turbo Groszki. Do wszystkich konkursów tancerzy przygotowuje Magdalena Salińska.

Młodym tancerzom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!