Papszun po meczu z Legią: Winę biorę na siebie

Częstochowianie z kolejną porażką. Tym razem RKS Raków został rozłożony na łopatki przez Jarosława Niezgodę, który niedzielnego wieczora na zakończenie siódmej kolejki PKO BP Ekstraklasy popisał się hat-trickiem. Mecz z Legią zakończył się zwycięstwem warszawskiej drużyny 3:1.

Pierwsza bramka dla Legii padła już w piątej minucie spotkania, a i na drugą nie trzeba było długo czekać, bo Niezgoda jeszcze przed upływem kwadransa podwoił prowadzenie. Trzecie trafienie napastnik gospodarzy dołożył w 54 minucie. Honorową bramkę dla Rakowa zdobył Tomas Petrasek na parę chwil przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

Mówił szkoleniowiec Wojskowych Aleksandar Vuković. Trener Rakowa Marek Papszun na pomeczowej konferencji prasowej wziął winę za porażkę na siebie.

Przed obiema ekipami przerwa reprezentacyjna. Za dwa tygodnie zawodnicy dwunastego w tabeli RKSu podejmą czternastą Arkę Gdynia. Mecz zostanie rozegrany w Bełchatowie.