Przegrana Akademików

Sobotni wieczór nie sprzyjał siatkarzom Tauron AZS Częstochowa. Po zaciętej walce, drużyna przegrała mecz 20 kolejki fazy zasadniczej 1. Ligi Mężczyzn, kończąc spotkanie z wynikiem 3:1.

Akademicy rozpoczęli rozgrywkę w składzie: Bieńkowski, Piotrkowski, Murek, Stolc, Borris, Nedeljković, Bik. Po wyrównanej końcówce na przewagi pierwszy set wygrała drużyna APP KRISPOL Września 25:27. Wyrównanie stanu meczu nastąpiło w drugim secie po wygranej częstochowskiej drużyny 25:18. Trzeci set spotkania był bardzo wyrównany i zakończył się porażką Tauron AZS Częstochowa 25:23. W końcowym czwartym secie nie udało się odwrócić losów spotkania i APP KRISPOL Września wywiózł z Częstochowy 3 punkty, wygrywając cały mecz 3:1 w setach.

Prezes Tauron AZS Częstochowa w swoich wypowiedziach wielokrotnie podkreślał, że jest on przede wszystkim wiernym kibicem swojej drużyny. Co sądzi o dzisiejszym spotkaniu?