Zespół

Ks. Piotr Zaborski – dyrektor naczelny
dyrektor@fiat.fm

Aleksandra Mieczyńska – zastępca dyrektora
a.mieczynska@fiat.fm

Jacek Jarawka – redaktor muzyczny
j.jarawka@fiat.fm

Przemysław Lasota – redaktor programowy
p.lasota@fiat.fm


Absolwent filologii polskiej i edytorstwa, miłośnik Hemingwaya i dobrego kryminału, niepoprawny admirator radia, wielbiciel czworonogów, smakosz kawy…

 

 

 

 

 

 

Redakcja
Zbigniew Derda z.derda@fiat.fm

 

Można go usłyszeć w paśmie „Druga połowa dnia” między 13.00 a 15.30 oraz w „Przeglądzie reporterskim”. Z zamiłowania fotograf. Lubi muzykę i wyprawy górskie.

 

 

 

Adam Jakubczak a.jakubczak@fiat.fm

Paweł Kmiecik – reporter
p.kmiecik@fiat.fm

Pochodzi z Zawiercia, gdzie prowadzi lokalny portal informacyjny zawiercianskie.pl. Kocha dziennikarstwo (oczywiście nie tak, jak własną Żonę). Jest asportowy, ale z szacunkiem odnosi się do zawodników i kibiców.

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Kolanus k.kolanus@fiat.fm

Rafał Młynarski radio@fiat.fm

Emilia Wróbel e.wrobel@fiat.fm

Sylwia Wziątek s.wziatek@fiat.fm

Dział Maketingu i Reklamy
Edyta Jarawka edyta.jarawka@radiofiat.com.pl

 

Piotr Nicpoń – reporter

nicponpiotrek@gmail.com

historyk i politolog, autor i współautor licznych publikacji naukowych i popularno – naukowych z zakresu historii, bezpieczeństwa i nauk politycznych, pasjonat historii XIX i  XX wieku, dobrego kina, piłki nożnej i jazdy na rowerze, kibic piłkarski. Przygotowuje materiały radiowe do codziennego przeglądu reporterskiego.