Nadzieja tematem czwartkowego spotkania SNE w Radomsku
Szkoła Nowej Ewangelizacji przy parafii św. Lamberta w Radomsku zaprosiła na kolejne spotkanie Wspólnoty, które odbyło się w czwartek 26 lutego. Całość poprzedziła wieczorna Msza św., po której uczestnicy spotkali się w kilku małych grupach. Centralnym punktem była konferencja poświęcona tematowi nadziei oraz rozeznawania duchowego. Formację zakończyła Modlitwa Uwielbienia. Magda Sobieraj, lider świecki Szkoły Nowej
Czytaj dalej