Cenny remis Skry

mrrozek

Z jednym punktem wrócili zawodnicy częstochowskiej Skry ze Zdzieszowic. Z rezultatu należy być zadowolonym, ponieważ Ruch to jedna z czołowych drużyn III ligi opolsko-śląskiej, której marzy się powrót o ligę wyżej. Ponadto piłkarze Piotra Mrozka do przerwy przegrywali już 0:2. W drugiej połowie bohaterem częstochowskiej drużyny został Kamil Sobala, który najpierw zdobył gola kontaktowego w 50. minucie po bardzo dobrym podaniu od Piotra Noconia. Później częstochowianie niezłomnie dążyli do wyrównania,ale udało im się to dopiero w doliczonym czasie gry. Kamil Sobala najwyżej wyskoczył do dośrodkowanej z lewej strony piłki i rzutem na taśmę zapewnił Skrze remis.

W kolejnym meczu Skra podejmować będzie na Loretańskiej rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą sobotę (28.03) o godzinie 15.00.

Ruch Zdzieszowice – Skra Częstochowa 2:2 (2:0)

1:0 – M. Marzec (15.)
2:0 – D. Kiliński (32.-karny)
2:1 – K. Sobala (50.) asysta: P. Nocoń
2:2 – K. Sobala (90.+2.) asysta: K. Tomczyk