Nie ma mocnych na siatkarzy Exact Systems Norwida

Ponowne brawa należą się siatkarzom 1-ligowego Exact Systems Norwida. W sobotę w Częstochowie pokonali AZS AGH Kraków i są już na wysokim 4. miejscu w tabeli.
To była udana sobota dla siatkarzy Exact Systems Norwida. Nie dość, że wygrali za 3 punkty z AZS AGH Kraków to dodatkowo awansowali na 4. miejsce w tabeli Tauron 1 Ligi. Częstochowianie wygrali w Krakowie z AZS AGH 3:2 i w rewanżu byli faworytami. I nie zawiedli. Gospodarze w trzech setach wygrywali wyraźnie i nie dali gościom przekroczyć nawet granicy 20 małych punktów. Jedynie w 2 secie AZS AGH nawiązał wyrównaną walkę z Exact Systems Norwidem i po zaciętej walce wygrał 25:23.
Najlepszym zawodnikiem meczu został przyjmujący gospodarzy Damian Kogut, przy którym zapisano 19 punktów. Odebrał statuetkę MVP z rąk komisarza Grzegorza Szymańskiego, byłego siatkarza AZS Częstochowa.

Exact Systems Norwid Częstochowa – AZS AGH Kraków 3:1 (25:17, 23:25, 25:18, 25:16)
Exact Systems Norwid: Kowalski, Kogut, Mucha, Kryński, Szewczyk, Usowicz, Wasilewski (libero) – Walczak, Kopyść, Franczak, Antosiewicz, Cieślik, Mordarski (libero).
AZS AGH: Buczek, Dębski, Macyra, Grzymała, Jóźwik, Janusz, Stąsiek (libero), Czyrek (libero) – Kraut, Borkowski, Fenoszyn, Śnieżek.