Puchar Polski: Raków gra dalej

W Chojnicach obyło się bez niespodzianki. RKS Raków po niełatwym spotkaniu pokonał Chojniczankę 1:0 i tym samym awansował do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski.

Jedyne trafienie zaliczył w 72. minucie Maciej Domański, w pierwszej połowie jedenastki na gola nie zamienił Andrija Luković.

Jak mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener Marek Papszun, awans jest znacznie ważniejszy od stylu w jakim zaprezentowali się jego piłkarze.

Z gry pierwszoligowca był zadowolony jego szkoleniowiec Josef Petrik. Chojniczanka miała bowiem swoje okazje i przy odrobinie szczęścia mogła pokrzyżować plany Rakowowi.

Losowanie 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski już jutro o godzinie 12, mecze 29-31 października.