Radosne obchody Dnia Dziecka w „Niebie”
Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania i sprawiania radości najmłodszym. Jedno z takich wydarzeń odbyło się we wtorek, 2 czerwca, w restauracji Niebo w Mieście w Częstochowie.
W wydarzeniu uczestniczył bp Antoni Długosz. Duchowny podkreślał, że inicjatywy skierowane do najmłodszych odgrywają ważną rolę w ich rozwoju i integracji:
Jak podkreśla jeden z wolontariuszy Fundacji św. Barnaby, Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, by pokazać najmłodszym jak ważni są dla całej społeczności:
Jak zaznaczył Rafał Matuszewski z Zespołu Szkół Samochodowo-Budowlanych, najważniejszym celem wydarzenia było sprawienie najmłodszym radości i stworzenie okazji do wspólnej zabawy:
W Dniu Dziecka w Niebie w Mieście wzięło udział wielu zainteresowanych, nie tylko tych najmłodszych. Humor dopisywał również tym nieco starszym. W końcu, każdy z nas powinien świętować – nasze wewnętrzne dziecko na pewno się ucieszy!


