Raków Częstochowa w ćwierćfinale Pucharu Polski

Piłkarze Rakowa Częstochowa są już w ćwierćfinale Pucharu Polski. Obrońcy trofeum pokonali na wyjeździe Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 2:0. W ósmej minucie bramkę dla czerwono-niebieskich zdobył pomocnik Fabio Sturgeon. W 43. minucie spotkania ostateczny wynik meczu ustalił natomiast Ben Lederman.

Choć Raków już po pierwszej połowie miał dwubramkową przewagę, trener Marek Papszun zdaje sobie sprawę, że jego drużyna ma wciąż spore rezerwy:

Trener Bruk-Betu Mariusz Lewandowski nie był zadowolony z tego, jak jego zespół spisał się w pierwszej połowie. Jego zdaniem w grze drużyny zabrakło kilku ważnych elementów:

Oba zespoły w tym sezonie spotkały się już w Ekstraklasie. Także wtedy, w drugiej połowie października, w Częstochowie lepszy był Raków.