Raków gorszy od Cracovii, Papszun: Gratuluję mojej drużynie

RKS Raków nadal bez punktu w roli gospodarza w PKO Ekstraklasie. W trzeciej kolejce częstochowianie przegrali w Bełchatowie z Cracovią.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie już w ósmej minucie. Choć już 11 minut później stan meczu wyrównał Felicio Brown Forbes, to krakowianie dołożyli drugie trafienie przed przerwą, a po zmianie stron jeszcze podwyższyli wynik. Raków grał ofensywnie, miał swoje okazje, ale ostatecznie przegrał 1:3.

Komentuje trener Cracovii Michał Probierz. Nie z wyniku, ale z występu swoich graczy był też zadowolony Marek Papszun.

Po trzech kolejkach PKO Ekstraklasy Raków ma na swoim koncie trzy punkty. Za tydzień częstochowianie zagrają w Zabrzu z Górnikiem.