Sukces zawodników Viking Nordic Team Częstochowa

13351033_1195278727172447_2106156393_o

Świetnie wypadli zawodnicy Viking Nordic Team Częstochowa w niemieckim Roding, gdzie rozegrany został drugi etap Pucharu Europy Nordic Walking mający jednocześnie rangę Mistrzostw Europy na dystansie 10km.

W zawodach wystartowało wielu zawodników z Niemiec, Austrii, Polski, Czech, Słowacji, Francji, Włoch i Serbii, a wśród nich dwóch reprezentantów częstochowskiej drużyny Viking Nordic Team.

Nasi zawodnicy spisali się wspaniale.

Daniel Wojtasiński został brązowym medalistą Mistrzostw Europy w kategorii M35, a Mariusz Reczulski zajął pechowe dla sportowca czwarte miejsce w kategorii M50.

To kolejne międzynarodowe sukcesy naszych kijkarzy, a już niedługo crossowe Mistrzostwa Europy na Słowacji, gdzie Daniel będzie bronił zdobytego w ubiegłym roku tytułu.