36. Jasnogórskie Spotkania dla Uzależnionych – 30-31 maja (zapowiedź)
36. Jasnogórskie Spotkania dla Uzależnionych rozpoczną się w sobotę, 30 maja na Jasnej Górze. Zainicjuje je modlitwa o godz. 13.00 w Kaplicy Matki Bożej. Podczas dwudniowego spotkania zaplanowane są mitingi, czyli grupowe spotkania ze świadectwami m.in. dla anonimowych alkoholików, narkomanów, przemocowców czy dłużników. Na jasnogórskie spotkania zaproszeni są nie tylko uzależnieni, ale także ich bliscy,
Czytaj dalej