46. Pielgrzymka Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”
Po raz 46. na Jasnej Górze zgromadzili się członkowie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”. Pielgrzymka odbyła się w duchu modlitwy o utrwalanie chrześcijańskiej tożsamości i realizację misji Stowarzyszenia – budowania społeczności organizowanej na fundamencie Bożych przykazań, służby wspólnocie Kościoła i narodu. Spotkanie było przypomnieniem przyrzeczeń złożonych 70 lat temu, zawartych w Jasnogórskich Ślubach Narodu, czasem modlitwy
Czytaj dalej