Pacjent w centrum uwagi – interdyscyplinarne sympozjum na UJD
W czwartek, 28 maja odbyło się Sympozjum Interdyscyplinarne „Pacjent w centrum terapii. Godność, autonomia i bezpieczeństwo Pacjenta w polskim systemie ochrony zdrowia”. Wydarzenie miało miejsce w Auli Magna A-22 na Wydziale Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie, przy al. Armii Krajowej 13/15. Sympozjum poświęcone było miejscu pacjenta w systemie ochrony zdrowia
Czytaj dalej