Jubileuszowa Gala Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Maryjnej „Sancta Maria”
Już po raz 20. na Jasnej Górze odbyła się Gala Laureatów Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Maryjnej „Sancta Maria”. Jubileuszowa edycja odbywała się pod hasłem „Maryjo, Gwiazdo Morza”. Laureaci wraz z towarzyszącymi im osobami wypełnili po brzegi Salę Papieską, nagradzając gromkimi brawami każdego z nagrodzonych uczestników. Corocznie do Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Maryjnej „Sancta Maria” wpływa olbrzymia ilość
Czytaj dalej