Ja Jestem – Koncert Uwielbienia
Gośćmi Poranka Radia Fiat byli Marta i Dariusz Madejscy, współodpowiedzialni za organizację koncertu Ja Jestem.
Czytaj dalejGośćmi Poranka Radia Fiat byli Marta i Dariusz Madejscy, współodpowiedzialni za organizację koncertu Ja Jestem.
Czytaj dalejTradycyjnie, jak co roku, po procesji w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Częstochowie miał miejsce koncert uwielbienia JA JESTEM. Jego odsłona wpisywała się w ducha tegorocznego programu duszpasterskiego „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. Koncert wraz z modlitwą poprowadził zespół ewangelizacyjny 77 FM Formacja z Mocą. Obecny na wydarzeniu metropolita częstochowski abp Wacław Depo przypomniał,
Czytaj dalejZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu uwielbienia JA JESTEM, który odbył się w Częstochowie w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 08.06.2023 r. fot. Zbyszek Derda/Radio Fiat
Czytaj dalejCzy można tańcem i śpiewem wielbić Boga? Cytując słowa świętego papieża Jana Pawła II – jeszcze jak! Przykład dali częstochowscy artyści, którzy 8 czerwca w uroczystość Bożego Ciała, śpiewem, tańcem oraz radością cieszyli się z bycia dziećmi Chrystusa. Koncert pt. „Ja Jestem”, który odbył się na placu przy ulicy Ogrodowej 24/44, zgromadził tłumy widzów, w
Czytaj dalejW czwartek 16 czerwca odbył się koncert uwielbienia zatytułowany JA JESTEM. Wydarzenie tradycyjnie organizowane jest w Boże Ciało po procesji do czterech ołtarzy ulicami miasta. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koncert wrócił, ale zmieniło się miejsce, w którym został zorganizowany. Tegoroczna edycja odbyła się na placu przy ul. Ogrodowej 24/44, a na scenie wystąpił zespół
Czytaj dalejW tym roku Boże Ciało wypada 16 czerwca. Tradycyjnie już tego dnia, po uroczystej procesji do czterech ołtarzy, odbędzie się koncert uwielbieniowy. W poprzednich latach miejscem uwielbienia był Plac Biegańskiego. W tym roku koncert JA JESTEM odbędzie się na placu przy ul. Ogrodowej 24/44. Do udziału w procesji Bożego Ciała i koncercie uwielbieniowym zachęca Metropolita
Czytaj dalejTegoroczne, piąte w historii Częstochowy, Uwielbienie JA JESTEM wpisując się w radosne obchody uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa będzie zarazem kontynuacją spotkań uwielbieniowych z lat poprzednich, jak i zaproszeniem do ich nieco innego realizowania. Organizatorzy zapraszając na uwielbienie piszą: Nikt nie mógł przewidzieć, że spotka nas w tym roku czas tak szczególny – nie tylko
Czytaj dalej„Kto dobrze śpiewa, ten dwa razy się modli” – te słowa św. Augustyna mocno wzięli sobie do serca organizatorzy piątego już koncertu uwielbienia „Ja jestem”. Dobrej zabawy nie brakowało, choć jak mówi jedna z organizatorek Agnieszka Madejska, nie ta była najważniejsza. Tak jak podczas porannych procesji, chodziło m.in. o odważne zamanifestowanie swojej wiary. [audio:https://fiat.fm/wp-content/uploads/2019/06/1_madejska_agnieszka.mp3] A
Czytaj dalejJuż po raz piąty w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało, na placu Biegańskiego odbędzie się koncert uwielbienia „Ja jestem”. Zespół 77FM Formacja z Mocą oraz częstochowscy muzycy zapraszają na wieczór pełen muzyki i uwielbienia Boga. Jakiej muzyki się spodziewać zdradza Marta Madejska z zespołu 77FM Formacja z Mocą. [audio:https://fiat.fm/wp-content/uploads/2019/06/1_MARTA_MADEJSKA_18_06_2019.mp3] Członkini zespołu mówi także o przygotowaniach do koncertu. [audio:https://fiat.fm/wp-content/uploads/2019/06/2_MARTA_MADEJSKA_18_06_2019.mp3] Dlaczego warto wybrać
Czytaj dalejW czwartek (31 maja) w Boże Ciało na placu Biegańskiego w Częstochowie o godzinie 19.30 odbędzie się koncert uwielbienia pod nazwą „Ja Jestem”. Koncert uwielbienia poprowadzi zespół 77FM Formacja z Mocą. źródło: fot. Aleksandra Mieczyńska
Czytaj dalej15 czerwca w uroczystość Bożego Ciała w Częstochowie na placu Biegańskiego wieczorem tłumy ludzi wielbiły Jezusa podczas koncertu zatytułowanego „Ja Jestem”. Uwielbienie poprowadziła 77FM Formacja z Mocą. Fot. Aleksandra Mieczyńska
Czytaj dalejEwangelizacja poprzez film „Ja Jestem”, świadectwo, a w efekcie przyjęcie Jezusa jako Pana i Zbawiciela. O inicjatywie wspólnoty Mikael, która przyjechała do Częstochowy z Warszawy i jeździ po całym kraju, 31 maja w Radiu Fiat z Michałem Wróblewskim i Piotrem Marczakiem rozmawiała Angelika Sitek: [audio: https://fiat.fm/wp-content/uploads/2015/05/ja-jestem.mp3]
Czytaj dalejW niedzielę 24 i 31 maja w trzech parafiachCzęstochowy odbędą się pokazy filmu pod tytułem „Ja Jestem”. To wyjątkowy film o Jezusie Chrystusie w pełni i prawdziwie obecnym w Eucharystii, w Najświętszym Sakramencie. To film, przez który sam Pan Jezus mówi do serca człowieka. Po projekcjach filmu adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą zawierzenia życia
Czytaj dalej