Triduum dla kapłanów w Częstochowie rozpoczęte
We wtorek, 19 maja rozpoczęło się Triduum dla kapłanów, które odbywa się co roku przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Do 21 maja księża z Archidiecezji Częstochowskiej będą gromadzić się na modlitwie i medytacji. Konferencje głosi kardynał Mauro Piacenza – przewodniczący Papieskiej Komisji ds. Dziedzictwa Kulturowego Kościoła w latach 2003–2007, przewodniczący Papieskiej Komisji ds. Archeologii Sakralnej
Czytaj dalej