„Bierzemy odpowiedzialność” – XII Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży w Stegnie

W dniach 23–25 października w Stegnie odbyło się XII Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży, które zgromadziło ponad 160 duszpasterzy, liderów wspólnot i młodych zaangażowanych w duszpasterstwo w diecezjach. Tegoroczne spotkanie odbywało się pod hasłem „Bierzemy odpowiedzialność” i było czasem wspólnej modlitwy, refleksji, a także wymiany doświadczeń i pomysłów na pracę z młodzieżą w Kościele. Bp Grzegorz

Czytaj dalej

W Kokotku trwa Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży

O Światowych Dniach Młodzieży, straconym pokoleniu w Kościele i ogromnej potrzebie wspólnoty rozmawiają w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA biskupi, diecezjalni duszpasterze młodzieży oraz delegacje ich młodych współpracowników z całej Polski. Kilkudziesięciu duszpasterzy młodzieży z większości diecezji w Polsce oraz drugie tyle młodych współpracowników bierze udział w 19. Krajowym Forum Duszpasterstwa Młodzieży, które po raz pierwszy

Czytaj dalej

Duszpasterze młodzieży z całej Polski spotkają się w Kokotku. Kulminacja wydarzeń w NINIWIE

W połowie listopada w Kokotku będzie biło młode serce polskiego Kościoła. Najpierw diecezjalni, a zaraz potem zakonni duszpasterze młodzieży spotkają się na zjazdach w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA. Towarzyszyć temu będzie peregrynacja relikwii bł. Karola Acutisa. Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku (Lubliniec, ul. Posmyk 5) czeka na dwa ważne wydarzenia, których koncentracja nastąpi w

Czytaj dalej