37. Pielgrzymka Parlamentarzystów na Jasną Górę. Poseł Adamczyk: „Tu porządkujemy hierarchię wartości”

Jak co roku, w Święto Ofiarowania Pańskiego, posłowie i senatorowie pielgrzymowali na Jasną Górę. Centralnym punktem pielgrzymki była Msza Święta w Kaplicy Matki Bożej, której przewodniczył ks. Andrzej Sikorski, krajowy duszpasterz parlamentarzystów. Kapłan zwrócił uwagę, że w tym roku do Częstochowy pielgrzymowali przedstawiciele tylko jednej opcji politycznej. – To jest mój ból – przyznał ks.

Czytaj dalej

Krzysztof Bosak: „by złe emocje nie zdominowały polskiej polityki” – 36. Pielgrzymka Parlamentarzystów na Jasną Górę

W niedzielę, 2 lutego w uroczystość Ofiarowania Pańskiego politycy reprezentujący różne ugrupowania przybyli na Jasną Górę w ramach corocznej Pielgrzymki Parlamentarzystów. Podczas uroczystej Mszy św. w Kaplicy Matki Bożej duszpasterz parlamentarzystów, ks. Andrzej Sikorski, podziękował politykom za ich posługę, a także wygłosił homilię. -mówił ks. Sikorski. Kapłan podkreślił, że 36. Pielgrzymka Parlamentarzystów jest szczególnym czasem

Czytaj dalej