Wdzięczność za 40. lat posługi kapłańskiej
W poniedziałek, 18 maja w Bazylice Archikatedralnej św. Rodziny w Częstochowie abp Wacław Depo, metropolita częstochowski przewodniczył uroczystej Mszy św. w intencji 40. rocznicy święceń kapłańskich rocznika 1986. Abp Wacław Depo podkreślił, że rok w którym księża jubilaci przyjęli święcenia był szczególnym czasem, który wywarł duży wpływ na ich kapłaństwo: Dla Metropolity Częstochowskiego ten dzień
Czytaj dalej