33. Ogólnopolska Pielgrzymka Samorządu Terytorialnego

Na Jasnej Górze odbyła się 33. Ogólnopolska Pielgrzymka Samorządu Terytorialnego pod hasłem: „Z Patronką Samorządowców św. Kingą, budujemy wspólnotę Małych Ojczyzn”. Mszy św. dla zgromadzonych przewodniczył bp Andrzej Jeż, Delegat KEP ds. Samorządowców i Pracowników Administracji Samorządowej. W homilii biskup Jeż zaprosił zebranych, by wzorem św. Kingi ich patronki, kierowali się Darami Ducha Świętego na

Czytaj dalej