Eko-piknik w Konopiskach już jutro!
W sobotę, 30 maja przy Urzędzie Gminy Konopiska odbędzie się EkoPiknik, któremu przyświeca hasło „Dobre dla Ciebie, dobre dla Planety!”Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00. W ramach pikniku odbędzie się m.in. wyprzedaż garażowa i wiele innych atrakcji. Więcej o planach na ostatnią sobotę maja w duchu ekologii u mówił Marcin Kowalski, dyrektor Gminnego Centrum Kultury
Czytaj dalej