Polonez na „Bieganie” – na pamiątkę Konstytucji 3 maja

Młodzież z klas 7. i 8. częstochowskich szkół podstawowych ponownie odtańczyła poloneza z okazji kolejnej rocznicy Konstytucji 3 Maja. Nasz narodowy taniec zgromadził tym razem reprezentacje 39 placówek oświaty. Mające już swoją kilkuletnią tradycję wydarzenie ,,Poloneza czas zacząć” koordynowane przez Szkołę Podstawową nr 14 im. Henryka Sienkiewicza oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy odbyło się

Czytaj dalej