Tegoroczne zebranie Rady Biskupów Diecezjalnych na Jasnej Górze
W poniedziałek, 25 sierpnia na Jasnej Górze odbyło się zebranie Rady Biskupów Diecezjalnych. Jak co roku obrady zostały zorganizowane w przeddzień Uroczystości Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Podczas tegorocznego spotkania biskupi poruszyli m.in. tematy, takie jak: stan prac nad powołaniem komisji niezależnych ekspertów do zbadania zjawiska wykorzystania seksualnego osób małoletnich przez niektórych duchownych, temat zmian w
Czytaj dalej