„Żeby Częstochowa była miastem ludzi wielkiego serca”. W „Andersie” podsumowano tegoroczny Orszak Trzech Króli
We wtorek, 27 stycznia, w Zespole Szkół im. gen. Władysława Andersa w Częstochowie odbyło się podsumowanie tegorocznego Orszaku Trzech Króli. W wydarzeniu wzięli udział uczestnicy orszaku oraz zaproszeni goście. Podczas uroczystej gali zostały zaprezentowane jasełka, które były artystycznym zwieńczeniem celebracji święta Objawienia Pańskiego oraz okresu Bożego Narodzenia: – mówił abp Wacław Depo, metropolita częstochowski. Tomasz
Czytaj dalej