Nowe miejsce spotkań i formacji w parafii Przemienienia Pańskiego

W poniedziałek, 1 czerwca w parafii Przemienienia Pańskiego na częstochowskim Gnaszynie odbyła się uroczystość bierzmowania. Mszy świętej przewodniczył abp Wacław Depo, metropolita częstochowski. Po Eucharystii arcybiskup poświęcił nowo powstały budynek Domu Seniora oraz Domu Katechetycznego, który ma służyć lokalnej wspólnocie parafialnej. Poświęcenie nowego obiektu to nie tylko symboliczny gest, ale przede wszystkim oddanie ich Bogu

Czytaj dalej