Maryja u Sióstr Albertynek w 383. dniu peregrynacji

W środę, 23 kwietnia Ikona Pani Jasnogórskiej dotarła do Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych, który prowadzą Siostry Albertynki. Matkę Bożą razem z siostrami i podopiecznymi powitał bp Antoni Długosz. Uroczystej Mszy św. przewodniczył bp Antoni Długosz, który od lat posługuje kapłańsko w DPS prowadzonym przez Siostry Albertynki: Przełożona domu, s. Klara Helena Nowak ze zgromadzenia

Czytaj dalej

Siostry Albertynki przywitały Maryję wraz z podopiecznymi DPS w Poraju

W piątek, 11 kwietnia Maryja w Kopii Cudownego Wizerunku Jasnogórskiego Nawiedziła Zgromadzenie Sióstr Albertynek. Matkę Bożą wraz z siostrami oraz podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej przywitał bp Antoni Długosz. Pasterz wskazał, że dla niego jest to także bardzo osobiste przeżycie: S. Bernadeta przybliżyła działalność Sióstr Albertynek, które prowadzą DPS w Poraju: S. Bernadeta opowiedziała o przygotowaniach

Czytaj dalej