Maryja u Sióstr Albertynek w 383. dniu peregrynacji
W środę, 23 kwietnia Ikona Pani Jasnogórskiej dotarła do Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych, który prowadzą Siostry Albertynki. Matkę Bożą razem z siostrami i podopiecznymi powitał bp Antoni Długosz. Uroczystej Mszy św. przewodniczył bp Antoni Długosz, który od lat posługuje kapłańsko w DPS prowadzonym przez Siostry Albertynki: Przełożona domu, s. Klara Helena Nowak ze zgromadzenia
Czytaj dalej