„Skarby Ziemi” – czyli XVI edycja Industriady
W sobotę, 7 czerwca w Parku Staszica odbyła się już XVI edycja Industriady. Z okazji tej inicjatywy, na terenie Parku i Muzeum Górnictwa Rud Żelaza zostały zorganizowane różnorakie atrakcje mające poprzez zabawę edukować uczestników o tym, jak wydobywano i obrabiano złoża żelaza w zamierzchłych czasach. Wszystko to prowadzone w ramach hasła „Skarby Ziemi”. Dyrektor Muzeum
Czytaj dalej