Kard. Piacenza do kapłanów archidiecezji częstochowskiej: „Jesteście powołani, by być tymi, którzy jednoczą”
W czwartek, 21 maja, zakończyły się trzydniowe rekolekcje dla kapłanów archidiecezji częstochowskiej. W tym roku nauki rekolekcyjne głosił kard. Mauro Piacenza. Ks. Mariusz Frukacz przybliżył tematykę poruszaną podczas konferencji kard. Piacenzy: Ks. Piotr Szeląg podkreślił, że Triduum Kapłańskie to ważny czas dla wszystkich kapłanów: Centralnym punktem ostatniego dnia Triduum Kapłańskiego była Msza Św. O słowach
Czytaj dalej