Bp Długosz: Jesteście głosicielami Chrystusa! Nowi lektorzy w Archidiecezji Częstochowskiej
W niedzielę, 30 listopada, w Kościele Seminaryjnym Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Częstochowie, podczas Mszy św. pod przewodnictwem bp. seniora Antoniego Długosza, ponad dwustu ministrantów przyjęło błogosławieństwo do pełnienia funkcji lektora. – mówił bp Długosz. W homilii podkreślił swoją wdzięczność i radość. Wewnętrznie bądźcie głosicielami samego Boga, który was kocha. Głoście Słowo Boże ludziom, aby
Czytaj dalej