Trzy zaproszenia na ciekawe wydarzenia
Zapraszamy na spotkanie autorskie z poetą Tadeuszem Luterkiem – 29 maja (piątek), godz. 19:00, Sala Muzyczno-Teatralna „Zygmunt” (przy kościele św. Zygmunta), prowadzenie: dr Konrad Ludwicki. Benefis poety Wiesława Wyszyńskiego – 2 czerwca (wtorek), godz. 18:00, Galeria 4 Arte, ul. 1 Maja 27, prowadzenie Tadeusz Piersiak. Projekcja filmu i spotkanie z Krzysztofem Żebro – 7 czerwca
Czytaj dalej