Wspólnota Żywe Serce zaprasza na Seminarium Odnowy w Duchu Świętym
Wspólnota Żywe Serce zaprasza na Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym, które będzie odbywało się w Sanktuarium św. Józefa w Częstochowie w każdy czwartek. Pierwsze spotkanie rozpocznie się 16 kwietnia, Mszą św. o godzinie 18:00. O seminarium opowiedział katecheta, Wiesław Jarząbek ze wspólnoty Żywe Serce: Takie wydarzenia mają na celu pogłębienie relacji z Bogiem oraz
Czytaj dalej