3 Minuty dla Ziemi w Politechnice Częstochowskiej
W poniedziałek, 10 lutego Wydział Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej gościł u siebie uczniów z wielu okolicznych szkół średnich. Inicjatywą, która połączyła środowisko akademickie i młodzież, był konkurs pn. „3 Minuty Dla Ziemi”. W tym roku, rywalizacji przyświecało hasło przewodnie „Ochrona Przyrody i Gatunków Zagrożonych”. Konkurs zorganizowany przez Koło Naukowe GeneInUse pod opieką prof. PCz
Czytaj dalej