XVIII Marsz Różowej Wstążki przeszedł ulicami Częstochowy

Już po raz 18. Marsz Różowej Wstążki przeszedł ulicami Częstochowy. We wtorek, 26 maja, w Dzień Matki, z Placu Biegańskiego na Stary Rynek przemaszerowało kilkaset osób, które chciały przypominać o znaczeniu profilaktyki raka piersi, samobadania i wzajemnego wsparcia kobiet. Hasłem tegorocznego Marszu były słowa „Bądź zdrowa, Mamo”. Corocznie organizatorem Marszu jest Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki. O

Czytaj dalej