Umocnieni darami Ducha Świętego – Bierzmowanie w parafii Trójcy Przenajświętszej w Przystajni
W niedzielę, 31 maja w parafii Trójcy Przenajświętszej w Przystajni miała miejsce uroczystość udzielenia Sakramentu Bierzmowania. Mszy św. przewodniczył metropolita częstochowski abp Wacław Depo, który udzielił młodzieży sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Przywołując nauczanie św. Jana Pawła II, arcybiskup nawiązał w homilii do Uroczystości Najświętszej Trójcy, podkreślając, że centrum chrześcijańskiej wiary stanowi objawienie Boga w Trójcy Przenajświętszej.
Czytaj dalej