Zespół

Ks. Piotr Zaborski – dyrektor naczelny
dyrektor@fiat.fm

Aleksandra Mieczyńska – zastępca dyrektora
a.mieczynska@fiat.fm

Jacek Jarawka – szef anteny, redaktor muzyczny
j.jarawka@fiat.fm

Redakcja:

Aleksandra-Broncel Kudła a.broncel-kudla@fiat.fm
Krzysztof Kolanus k.kolanus@fiat.fm
Bartłomiej Nowak b.nowak@fiat.fm
Zbigniew Derda z.derda@fiat.fm

Dział Maketingu i Reklamy:
Edyta Jarawka e.jarawka@fiat.fm

Współpraca redakcyjna:

Wojciech Berenda radio@fiat.fm
ks. Krzysztof Gryz k.gryz@fiat.fm
Adam Jakubczak radio@fiat.fm
Piotr Jędryka radio@fiat.fm
Agnieszka Madejska radio@fiat.fm
Rafał Młynarski radio@fiat.fm
Jakub Szewczyk radio@fiat.fm
Bartłomiej Wiśniewski radio@fiat.fm