Raków przegrał z Błękitnymi

DSC_3482

W poprzednim sezonie, po meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński (1:1) w częstochowskim klubie zrobiło się nerwowo, a wizja spadku stała się coraz bardziej realna. Po sobotnim meczu z nadmorskim rywalem, kibice Rakowa znów nie mieli powodów do radości. Po słabej grze drużyna Jerzego Brzęczka uległa 1:2. Pierwszą bramkę goście zdobyli na początku drugiej połowy, gdy bardzo dobre dogranie z prawej strony boiska pewnie na gola zamienił Sebastian Inczewski. Raków był zbyt mało zdeterminowany w walce o wyrównanie i w 87. minucie pięknym strzałem pod samą poprzeczkę trzy punkty Błękitnym zapewnił Patryk Baranowski. W doliczonym czasie gry na osłodę, honorową bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił Wojciech Reiman. Po zatrzepotaniu piłki w siatce… arbiter zakończył mecz.

Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 (0:0)

0-1 Sebastian Inczewski ’52

0-2 Patryk Baranowski ’87

1-2 Wojciech Reiman ’90+3