Nie żałuję – wieczór z Agnieszką Osiecką

Teatr Muzyki i Poezji „Demiurg”, działający przy Fundacji „A jutro?” zaprasza na wieczór z Agnieszką Osiecką. 6 marca w częstochowskim Klubie Politechnik o 18:00 rozpocznie się koncert zatytułowany „Nie żałuję… tribute to Agnieszka Osiecka”. Nie żałują, że biorą w tym udział i do spotkania w Klubie Politechnik zapraszają goście Aleksandry Mieczyńskiej: Marta Niciejewska, Weronika Kowalik

Czytaj dalej

Deus ex machina – rzeczy dzieją się

Teledyski, a raczej pomysły na nie, powstać potrafią z przypadku. Albo inaczej: zdarza się, że we właściwym czasie i miejscu przecinają się ludzkie drogi. Z takiego przypadku powstał teledysk do piosenki „Deus ex machina” ze spektaklu „Wesołe miasteczko” Agnieszki Osieckiej. W teledysku wystąpili m.in. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy prowadzonego przez Stowarzyszenie YAVA. Premiera teledysku będzie

Czytaj dalej