,,Alleluja, biją dzwony!”. Liturgia Wigilii Paschalnej w Archikatedrze Częstochowskiej
W Bazylice Archikatedralnej Świętej Rodziny w Częstochowie zabrzmiały dzwony – Chrystus zmartwychwstał! Czwartego kwietnia o godz. 21:00, uroczystej Liturgii Wigilii Paschalnej przewodniczył abp Wacław Depo: – mówił abp Depo w rozmowie z Oliwierem Yildirimem. Metropolita Częstochowski, podążając za słowami św. Jana Pawła II, stwierdził, iż: zmartwychwstanie jest kolejnym etapem wejścia w nowe życie: W homilii
Czytaj dalej