Ostatni wykład Maryjny na Jasnej Górze
W sobotę, 13 czerwca na Jasnej Górze odbędzie się kolejny z cyklu Sobotnich Spotkań Maryjnych. Ostatni z czterech planowanych wykładów zainauguruje wspólna modlitwa różańcowa w Kaplicy Matki Bożej o godz. 16:15, natomiast konferencja odbędzie się w kaplicy Różańcowej o godz. 17:15. O szczegółach ostatniego wykładu sobotnich spotkań mówi przeor Jasnej Góry, o. Grzegorz Prus: Prelekcje
Czytaj dalej