Matka u swoich Córek – peregrynacja u Franciszkanek od Cierpiących
W Wielką Środę, 16 kwietnia Pani Jasnogórska nawiedziła dom zakonny Sióstr Franciszkanek od Cierpiących w Częstochowie. Ikonę Nawiedzenia powitał razem z siostrami z pobliskich domów zakonnych abp Wacław Depo, metropolita częstochowski, który następnie przewodniczył uroczystej Mszy św. Abp Wacław Depo w wygłoszonej do zgromadzonych homilii powiedział o sensie życia w Bogu i z Bogiem na
Czytaj dalej