,,Kolędowanie to nie sentymentalna muzyka, lecz żywe wyznanie wiary”. Koncert kolęd w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Częstochowie
Mimo trwającego okresu zwykłego Kościół katolicki przedłuża świętowanie Bożego Narodzenia poprzez śpiewanie kolęd aż do 2 lutego. Słyszymy je na pewno w naszych kościołach parafialnych. W niedzielę, 25 stycznia, seminarzyści z Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Częstochowie zaprosili wiernych do wspólnego kolędowania w murach swojego kościoła. Kolędy i pastorałki wykonał chór seminaryjny pod batutą ks.
Czytaj dalej